Rezultati županijskog natjecanja

By | lipanj 11, 2018

Želimo čestitati svima na ostvarenim rezultatima te se želimo zahvaliti gradu Rovinju za financijsku potporu kao i Valbruni d.o.o što nam je ustupio dvoranu, te pizzerii Maslina koja se pobrinula da ne ostanemo gladni. Također htjeli bi se zahvaliti svim članovima koji su nam pomogli u organizaciji, od onih koji trenutno nisu aktivni članovi do onih koji su nam se tek pridružili, pokazali su veliku povezanost i ljubav prema sportskom penjanju i SPK Muntravo!

Kategorija mlađe cicibanke:
1. mjesto Roza Mitić – SPK Onsight
2. mjesto Erminia Grabar – SPK Hiperaktiv

Kategorija mlađi cicibani:
1.mjesto Natan Zović – SPK Hiperaktiv
2.mjesto Niko Uhač – SPK Onsight
3.mjesto Arian Crevatin – SPK Muntravo
4.mjesto Malik Matika – SPK Hiperaktiv
5.mjesto Vito Matošević – SPK Muntravo
6. mjesto Domagoj Zović – SPK Hiperaktiv

Kategorija cicibani:
1.mjesto Petar Zidarić – SPK Onsight
2.mjesto David Sloković – SPK Hiperaktiv
3.mjesto Noa Cvijanović – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Gabriel Matošević – SPK Muntravo

Kategorija cicibanke:
1.mjesto Ana Mišan – SPK Onsight
2.mjesto Maja Kužić – SPK Muntravo
3.mjesto Danea Crevatin – SPK Muntravo
4.mjesto Ema Ostović – SPK Onsight
5.mjesto Fiore Sponza – SPK Muntravo

Kategorija mlađi kadeti:

1.mjesto David Radovčić – SPK Onsight
2.mjesto Lari Pletikos – SPK Onsight
3.mjesto Gabriel Ramljak – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Vito Uhač -SPK Onsight
5.mjesto Anton Jurman – SPK Hiperaktiv
6.mjesto Toni Šegota – SPK Onsight
7.mjesto Petar Pavlić – SPK Onsight
8.mjesto Duje Svilan – SPK Onsight
9.mjesto Ian Percan – SPK Onsight i Maro Koroman – SPK Onsight

Kategorija mlađe kadetkinje:
1.mjesto Noa Macinić – SPK Hiperaktiv
2.mjesto Mara Matošević – SPK Onsight
3.mjesto Iris Rakić – SPK Muntravo
4.mjesto Anja Švarić – SPK Muntravo
5.mjesto Noemi Saina Olivotto – SPK Muntravo

Kategorija kadeti:
1.mjesto Deni Ušić – SPK Onsight
2.mjesto Mateo Golčić – SPK Hiperaktiv
3.mjesto Teo Micković – SPK Onsight
4.mjesto Andrea Činić – SPK Muntravo

Kategorija kadetkinje:
1.Sara Lanča – SPK Hiperaktiv
2.Jana Blašković – SPK Onsight
3.Lara Kužić – SPK Hiperaktiv
4.Petra Ostović – SPK Onsight
5.Josipa Buršić – SPK Muntravo

Kategorija stariji kadeti:
1.mjesto Filip Kurtović – SPK Onsight
2.mjesto Luka Žufić – SPK Onsight
3.mjesto Jurica Vuković – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Luka Ladavac – SPK Hiperaktiv

Kategorija starije kadetkinje:
1.mjesto Sara Zrinić – SPK Onsight
2.mjesto Anja Bakić – SPK Onsight
3.mjesto Tia Pauro – SPK Onsight
4.mjesto Noa Šajatović – SPK Onsight

Kategorija juniori:
1. mjesto Maxim Perhat – SPK Muntravo

Kategorija starije juniorke:
1.mjesto Marta Jedrejčić – SPK Hiperaktiv 
2.mjesto Dora Janković – SPK Onsight
3.mjesto Nika Maurel – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Ani Paulišić – SPK Hiperaktiv i Lucia Marcan – SPK Hiperaktiv

Kategorija seniorke:
1.mjesto Marina Jašić – SPK Onsight
2.mjesto Marta Jedrejčić – SPK Hiperaktiv
3.mjesto Enna Peroš – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Silena Košara – SPK Muntravo
5.mjesto Lucija Jedrejčić – SPK Hiperaktiv
6.mjesto Dora Janković – SPK Onsight
7.mjesto Lucia Marcan – SPK Hiperaktiv
8.mjesto Vesna Rumin – SPK Onsight
9.mjesto Nika Maurel – SPK Hiperaktiv
10.mjesto Justin Šajina – SPK Muntravo
11.mjesto Ani Paulišić – SPK Hiperaktiv

Kategorija seniori:
1.mjesto Petar Gojtanić – SPK Hiperaktiv
2.mjesto Goran Matika – SPK Hiperaktiv
3.mjesto Luka Finderle – SPK Hiperaktiv
4.mjesto Silvio Gojtanić – SPK Hiperaktiv
5.mjesto Toni Žagrić – SPK Muntravo

 

 

 

 

 

 

Timski rezultati:
1.mjesto SPK Onsight
2.mjesto SPK Hiperaktiv
3.mjesto SPK Muntravo

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *